Organisation

Här hittar du personal, kommittéer samt projektgrupper

Styrelsen

Här presenteras nuvarande förbundsstyrelse (valda på årsmötet 2021)

Kansliet

Johan Ringaby

Ordförande

Tel: 070-996 83 99
E-post: johan.r@olff.se

Ansvarsområde: Tävlingsfrågor

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Georg Barsom

Vice Ordförande

Tel: 070-719 43 35
E-post: georg.barsom@obo.se

Ansvarsområde: Tävling och Anläggningsfrågor

Andreas Abrahamsson

Ledamot

Mobil: 0739164621
E-post: pickos_87@hotmail.com

 

Erik Lannhard

Ordförande

Mobil: 070-544 00 83
E-post: lannhard@gmail.com

Daniel Lindahl

Mobil: 019-175552
E-post: daniel@olff.se

Ansvarsområde: tjänsteman/adj. sekreterare

Håkan Bergström Berglund

E-post: hb018@hotmail.com

Timmy Andersson

Mobil: 0702-283199
E-post: timmyandersson1984@hotmail.com

Susanna Karhu

Mobil: 070-278 91 00
E-post: susannakarhu@outlook.com

Husein Hoso

Mobil: 076-701 62 88
E-post: husein_hoso@hotmail.com

Chafic Dana

Mobil: 0700-160003
E-post: chd59@hotmail.com

Ansvarsområde: Styrelseledamot

Marcus Persson

Mobil: 070-3127484
E-post: marcus@olff.se

Jennie Wecksell

Mobil: 0761614876
E-post: jeenniiie_91@hotmail.com

Namik Idrizovic

Ordförande

Mobil: 073-3366988
E-post: namikidrizovic1@hotmail.com

Camilla Florén

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 51
E-post: camilla@olff.se

Anders Jonsson

Ledamot

Mobil: 070-3988369
E-post: yoggi_84@hotmail.com

Johan Eriksson

Ledamot

Mobil: 073-7675011
E-post:johan.eriksson19@gmail.com

Henrik Zetterlund

Ledamot

Mobil:076-1100222
E-post: ifkzetterlund@gmail.com

Filip Ernkrans

Ledamot

Mobil: 072-7350033
E-post: filip.ernkrans@outlook.com

 

Stefan Hertin

Ordförande

Tel: 070-219 75 90
E-post: stefan@olff.se

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Michael J Barsom

Ledamot

Tel: 073-344 22 66
E-post: michael@barsom.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Magnus Larsson

Ledamot

E-post: mllarsson009@gmail.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Christer Axelson

Mobil: 0730-300699
E-post: c.axelson@telia.com

Ansvarsområde: Marknadsfrågor

Margareta Turan

Ordförande

E-post: magganturan@hotmail.com

Ansvarsområde: Anläggning

Björn Aurell

Adj. sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Petra Gustafsson

Mobil: 070-230 10 96
E-post: ifkpetra@hotmail.se

Ansvarsområde: Styrelseledamot

Victor Aurell

Ordförande

Tel: 0735-453673
E-post: victor.aurell@gmail.com

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Christian Lundell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 49
E-post: christian@olff.se

Kjell Johansson

Ledamot

Tel: 070-667 25 10
E-post: kjell.r.johansson@live.se

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Jörgen Hallberg

Ledamot

Tel: 070-5109203
E-post: jorgenorebro@hotmail.com

Ansvarsområde: Diciplinärenden

Per Brogevik

ledamot

Mobil: 070-774 69 00
E-post: per.brogevik@gmail.com

Margareta Turan

Ordförande

E-post: magganturan@hotmail.com

Björn Aurell

Adj. Sekreterare

Tel: 019-17 55 53
Mobil: 070-550 27 10
E-post: bjorn@olff.se

Daniel Lindahl

Tel: 019-17 55 52
E-post: daniel@olff.se

Majsan Almqvist

Ledamot

Tel: 070-379 82 71
E-post: majsan.almqvist@ahlsell.se

Ansvarsområde: Evenemangsfrågor

Birgitta Östman

Ledamot

Tel: 070-090 15 46
E-post: birgitta.ostman@hotmail.com

Ansvarsområde: Evenemangsfrågor

Anki Wennersten Hessel

Mobil: 070-8133225
E-post: anki.wennersten@comhem.se

Chafic Dana

Mobil: 0700-160003
E-post: chafic@olff.se

Ansvarsområde: Projektansvarig

Stefan Ärnsved

Spelarutbildare ( Pojk )

Tel: 073-261 16 99
E-post: stefan.arnsved@olff.se

Tony Kihlberg

Spelarutbildare ( Flick )

Tel: 070-979 05 24
E-post: tony@olff.se